Sebastian Kozłowski ur.23 lipca 1983 roku w Chełmie. O sobie mówi że jest garncarzem z zamiłowania .Garncarstwem zajmuje się od 2005 roku. Fachu garncarstwa uczył się w Gminnym ośrodku Kultury w Pawłowie pod okiem Pana Leszka Kiejdy

Dość szybko garncarstwo z hobby przerodziło się w sposób na życie. Sebastian Kozłowski prowadzi warsztaty garncarskie pt. Spotkanie z garncarstwem, dla dzieci i młodzieży. Na stałe związany jest z Pawłowskim Domem Kultury ,MDK - em w Chełmie oraz Słowiańskim Grodem w Wólce Bieleckiej , gdzie kultywuje tradycje garncarskie, organizuje pokazy rzemiosła, wypały ceramiki np. raku itp.                                                         Obecnie wraz z żoną prowadzę Lep - Gar Pracownie Garncarską w Kamionce.

Lep-Gar działa od 3 lat .Zajmujemy się wyrobem naczyń glinianych. Toczonych na kole garncarskim. Toczymy: kufle, dzbany, misy, dwojaki, donice. 

Przyjmujemy zlecenia indywidualne od klienta pod adresem Lepgar@ojooo.pl

W ofercie mamy,pokazy garncarski i czerpania papieru.Prowadzimy warsztaty artystyczno-historyczne dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Wyroby Garncarza